Кубок Витебской обл

28.05.05


Resultlist by Class

Д-10| Д-12| Д-14| Д-16| Д-18| Д-20| 
Д-21| Д-50| М-10| М-12| М-14| М-16|
М-18| М-20| М-21| М-40| М-50|

Resultlist Д-10

Place
Name
Team
Time
 1	Катя,Богданова                  Дюсш                           55:37 +  00:00
 2	Кристина,Кравец                 Дюсш                           56:35 +  00:58
 3	Евгения,Ковалева                Дюсш                           57:33 +  01:56
  

Resultlist Д-12

Place
Name
Team
Time
 1	Дина,Жидкая                     Арго                           38:57 +  00:00
  

Resultlist Д-14

Place
Name
Team
Time
 1	Мария,Алексеенок                Маяк-О                         14:00 +  00:00
 2	Ксения,Полудеткина              Витебск                        15:15 +  01:15
 3	Таня,Шклудова                   Маяк-О                         17:22 +  03:22
 4	Надя,Алексеева                  Арго                           18:45 +  04:45
 5	Елена,Шиловская                 Дюсш                           29:02 +  15:02
 6	Настя,Дощечко                   Дюсш                           32:02 +  18:02
 7	Маргарита,Чупринская            Витебск                        35:09 +  21:09
 DSQ	Маша,Рудак                      Арго                           21:08 
  

Resultlist Д-16

Place
Name
Team
Time
 1	Наташа,Гришанова                Арго                           16:05 +  00:00
 2	Лена,Житенко                    Арго                           19:19 +  03:14
 3	Екатерина,Ковалевская           Витебск                        21:41 +  05:36
  

Resultlist Д-18

Place
Name
Team
Time
 1	Лина,Коледжо                    Арго                           26:35 +  00:00
 2	Рита,Шклудова                   Маяк-О                         27:47 +  01:12
  

Resultlist Д-20

Place
Name
Team
Time
 1	Настя,Казакова                  Маяк-О                         25:45 +  00:00
 2	Надя,Никонорова                 Маяк-О                         33:22 +  07:37
  

Resultlist Д-21

Place
Name
Team
Time
 1	Полина,Хлопкова                 Арго                           26:38 +  00:00
 2	Лариса,Миронова                 Арго                           28:50 +  02:12
 3	Таня,Корзенко                   Арго                           32:52 +  06:14
  

Resultlist Д-50

Place
Name
Team
Time
 1	Наталья,Воронова                Орша                           24:12 +  00:00
  

Resultlist М-10

Place
Name
Team
Time
 1	Артем,Гершанкович               Дюсш                           19:00 +  00:00
 2	Дмитрий,Хомченко                Орша                           26:00 +  07:00
 3	Никита,Шарипо                   Дюсш                           27:03 +  08:03
 4	Павел,Корсак                    Арго                           37:59 +  18:59
 DSQ	Анатолий,Николаев               Маяк-О                         19:34 
  

Resultlist М-12

Place
Name
Team
Time
 1	Александр,Лещенко               Маяк-О                         16:21 +  00:00
 2	Арсений,Гордиенко               Арго                           19:36 +  03:15
 3	Егор,Бондаренко                 Маяк-О                         20:16 +  03:55
 4	Игорь,Зиневич                   Дюсш                           20:39 +  04:18
 5	Антон,Круглешов                 Дюсш                           21:45 +  05:24
 6	Виталий,Мясоедов                Витебск                        22:26 +  06:05
 7	Алексей,Бессорабов              Маяк-О                         25:34 +  09:13
 8	Геннадий,Кирзов                 Дюсш                           30:29 +  14:08
 9	Владислав,Бабков                Орша                           55:40 +  39:19
 DSQ	Денис,Ежель                     Дюсш                           23:07 
 DSQ	Андрей,Киселев                  Дюсш                           22:05 
 DSQ	Александр,Матис                 Арго                           22:20 
 DSQ	Дмитрий,Подловченко             Дюсш                           54:11 
  

Resultlist М-14

Place
Name
Team
Time
 1	Илья,Тиханский                  Орша                           15:33 +  00:00
 2	Иван,Папко                      Витебск                        16:37 +  01:04
 3	Евгений,Шахурин                 Витебск                        21:07 +  05:34
 4	Илья,Ковалев                    Дюсш                           21:21 +  05:48
 5	Павел,Яндовский                 Витебск                        22:10 +  06:37
 6	Кирилл,Тиханский                Орша                           22:12 +  06:39
 7	Максим,Августинович             Дюсш                           23:12 +  07:39
 8	Иван,Веремьев                   Дюсш                           23:25 +  07:52
 9	Дмитрий,Мальченко               Орша                           24:34 +  09:01
 10	Дмитрий,Изофатов                Орша                           26:17 +  10:44
 11	Дмитрий,Богданов                Дюсш                           26:37 +  11:04
 DSQ	Сергей,Васильев                 Дюсш                           43:36 
 DSQ	Илья,Драгун                     Витебск                        36:16 
 DSQ	Андрей,Колтунов                 Арго                           15:36 
 DSQ	Павел,Кошевой                   Дюсш                           41:44 
 DSQ	Андрей,Павловский               Орша                           27:39 
 DSQ	Александр,Малехов               Витебск                              
 DSQ	Леша,Николаев                   Дюсш                           29:43 
  

Resultlist М-16

Place
Name
Team
Time
 1	Глеб,Прокофьев                  Маяк-О                         19:17 +  00:00
 2	Михаил,Наскалов                 Маяк-О                         20:17 +  01:00
 3	Василий,Иванников               Орша                           24:33 +  05:16
 4	Никита,Григорье                 Витебск                        24:39 +  05:22
 5	Максим,Посыпкин                 Витебск                        25:49 +  06:32
 6	Степан,Васневский               Дюсш                           26:27 +  07:10
 7	Леонид,Генералов                Маяк-О                         28:07 +  08:50
 8	Артем,Романовский               Витебск                        30:08 +  10:51
 9	Сергей,Сас                      Дюсш                           30:48 +  11:31
 10	Женя,Гантюков                   Орша                           31:25 +  12:08
 11	Леонид,Малехов                  Витебск                        32:01 +  12:44
 12	Сергей,Карасев                  Витебск                        38:05 +  18:48
 13	Павел,Романов                   Витебск                        49:57 +  30:40
 14	Альберт,Абелян                  Орша                           57:45 +  38:28
 DSQ	Леня,Политов                    Арго                           32:12 
  

Resultlist М-18

Place
Name
Team
Time
 1	Александр,Яблонский             Арго                           20:41 +  00:00
 2	Артем,Габрусенок                Маяк-О                         21:01 +  00:20
 3	Валентин,Фетисов                Витебск                        24:52 +  04:11
 4	Анатолий,Яновский               Витебск                        25:04 +  04:23
 5	Максим,Конопелько               Витебск                        25:37 +  04:56
 6	Роман,Якута                     Витебск                        29:15 +  08:34
 7	Илья,Атрошкин                   Дюсш                           30:10 +  09:29
 8	Артем,Золотухин                 Дюсш                           30:56 +  10:15
 9	Владимир,Захаров                Витебск                        32:34 +  11:53
 10	Павел,Субботин                  Дюсш                           41:17 +  20:36
 DSQ	Алексей,Кашпор                  Дюсш                           37:19 
 DSQ	Андрей,Салин                    Арго                           18:17 
  

Resultlist М-20

Place
Name
Team
Time
 DSQ	Андрей,Лемачко                  Арго                           21:55 
 DSQ	Александр,Пашута                Арго                           22:55 
  

Resultlist М-21

Place
Name
Team
Time
 1	Сергей,Васневский               Дюсш                           26:32 +  00:00
 2	Дмитрий,Раздробенко             Витебск                        27:01 +  00:29
  

Resultlist М-40

Place
Name
Team
Time
 1	Сергей,Цыкунов                  Арго                           21:12 +  00:00
  

Resultlist М-50

Place
Name
Team
Time
 1	Николай,Раков                   Арго                           21:25 +  00:00
 DSQ	Анатолий,Букавец                Витебск                        25:54 
 DSQ	Миша,Кожан                      Арго                           23:25 


30.05.05 16:25:32 eTiming Version 1.7.02 Emit as

Lisensed to: Trial version