Орша 2005

Грязиловка

05.11.05


Resultlist by Class

Resultlist Ж12

Place
Name
Team
Time
 1	Дарья,Языкова                   Гордюсш Могилёв                19:22 +  00:00
 2	Настя,Атаманович                Минск                          20:28 +  01:06
 3	Марина,Пакнис                   Дюсш "Торпедо"                 28:23 +  09:01
 4	Александра,Деканова             Витязь                         38:52 +  19:30
 5	Катя,Ермоленко                  Витязь                       1:00:22 +  41:00
 6	Светлана,Пигульвская            Дюсш "Торпедо"               1:01:25 +  42:03
 DSQ	Валерия,Мухо                    Минск                          55:52 
  

Resultlist Ж14

Place
Name
Team
Time
 1	Маша,Алексеёнок                 Маяк-Ориентир                  23:43 +  00:00
 2	Ксения,Полудеткина              Витязь                         26:13 +  02:30
 3	Виктория,Черкас                 Минск                          51:17 +  27:34
 4	Татьяна,Сушневич                Минск                        1:02:48 +  39:05
  

Resultlist Ж16

Place
Name
Team
Time
 1	Евгения,Опидович                Дюсш "Торпедо"                 53:03 +  00:00
 2	К,Скоробогатовка                Зубр                           57:36 +  04:33
 3	Настя,Краско                    Tpio                           58:38 +  05:35
  

Resultlist Ж18

Place
Name
Team
Time
 DSQ	Рита,Шклудова                   Маяк-Ориентир                  52:39 
  

Resultlist Ж21

Place
Name
Team
Time
 1	Инна,Титова                     Бнту                           36:47 +  00:00
 2	Инна,Гогорева                   Днепр                          38:54 +  02:07
 3	Надежда,Николаева               Бгу                            47:40 +  10:53
 DSQ	Наталья,Усманова                Дюсш "Торпедо"                 49:12 
  

Resultlist Ж40

Place
Name
Team
Time
 1	Татьяна,Роговская               Пралеска                       38:39 +  00:00
  

Resultlist Ж45

Place
Name
Team
Time
 1	Светлана,Атаманович             Минск                          30:48 +  00:00
 2	Екатерина,Васильева             Витязь                         37:55 +  07:07
  

Resultlist Ж50

Place
Name
Team
Time
 1	Анна,Куракова                   Маяк-Ориентир                  47:23 +  00:00
  

Resultlist М12

Place
Name
Team
Time
 1	Влад,Лапекин                    Днепр                          15:46 +  00:00
 2	Саша,Лещенко                    Маяк-Ориентир                  17:13 +  01:27
 3	Роман,Минченков                 Дюсш "Торпедо"                 18:41 +  02:55
 4	Игорь,Усманов                   Дюсш "Торпедо"                 22:52 +  07:06
 5	Денис,Мерзлов                   Tpio                           42:54 +  27:08
 6	Дмитрий,Хомченко                Барань                         43:21 +  27:35
 DSQ	Артём,Антонов                   Tpio                           41:53 
 DSQ	Ян,Нейман                       Олимпия                      15:03:45 
 DSQ	Иван,Селин                      Олимпия                      1:28:57 
 DSQ	Александр,Станкевич             Tpio                           35:59 
 DSQ	Дмитрий,Швадко                  Олимпия                      2:30:55 
  

Resultlist М14

Place
Name
Team
Time
 1	Дмитрий,Чудинов                 Мэта                           24:40 +  00:00
 2	Иван,Папко                      Витязь                         27:32 +  02:52
 3	Евгений,Шахурин                 Витязь                         29:30 +  04:50
 4	Павел,Яндовский                 Tpio                           31:32 +  06:52
 5	Валера,Авдеев                   Дюсш "Торпедо"                 33:24 +  08:44
 6	Сергей,Рыбаков                  Минск                          39:31 +  14:51
 7	Кирилл,Тиханский                Барань                         40:35 +  15:55
 8	Влад,Орехов                     Tpio                         1:12:07 +  47:27
 9	Аркадий,Барилюк                 Минск                        1:22:09 +  57:29
 10	Сергей,Марков                   Витязь                       1:29:57 +1:05:17
 DSQ	Дмитрий,Мальченко               Барань                         33:03 
 DSQ	Евгений,Москалев                Tpio                         2:02:43 
 DSQ	Александр,Стацюк                Tpio                         1:25:25 
 DSQ	Илья,Тиханский                  Барань                         59:18 
  

Resultlist М16

Place
Name
Team
Time
 1	Денис,Монич                     Маяк-Ориентир                  29:50 +  00:00
 2	Василий,Иванников               Барань                         35:26 +  05:36
 3	Лявон,Генералов                 Маяк-Ориентир                  37:15 +  07:25
 4	Евгений,Пантюков                Барань                         40:51 +  11:01
 5	Степан,Васневский               Витязь                         44:35 +  14:45
 6	Павел,Семушин                   Барань                         48:55 +  19:05
 7	Никита,Григорьев                Tpio                           52:16 +  22:26
 8	Максим,Посынкин                 Витязь                         53:15 +  23:25
 9	Слава,Пимахов                   Витязь                         56:55 +  27:05
 10	Дмитрий,Прудниченко             Барань                         57:06 +  27:16
 11	Максим,Яцкевич                  Витязь                         57:17 +  27:27
 12	Сергей,Бондаренко               Мэта                           59:22 +  29:32
 13	Виталий,Тюрин                   Минск                        1:00:36 +  30:46
 14	Альберт,Абелян                  Барань                       1:13:34 +  43:44
 15	В,Кореев                        Зубр                         1:32:14 +1:02:24
 16	Евгений,Подстенный              Мэта                         1:47:04 +1:17:14
 DSQ	Евгений,Купава                  Орша                         1:28:15 
 DSQ	А,Савченко                      Зубр                         1:17:32 
  

Resultlist М18

Place
Name
Team
Time
 1	Алексей,Алексеёнок              Маяк-Ориентир                  41:54 +  00:00
 2	Павел,Васькович                 Мэта                           41:55 +  00:01
 3	Вадим,Тумаков                   Гордюсш Могилёв                45:08 +  03:14
 4	Алексей,Курилёнок               Огмэк Орша                     51:54 +  10:00
 5	Руслан,Похомович                Гордюсш Могилёв                52:25 +  10:31
 6	Дмитрий,Егоров                  Огмэк Орша                     52:33 +  10:39
 7	Валентин,Фетисов                Витязь                         56:45 +  14:51
 8	Анатолий,Яновский               Витязь                       1:00:00 +  18:06
 9	Роман,Якута                     Tpio                         1:01:12 +  19:18
 10	Дмитрий,Жуков                   Мэта                         1:02:15 +  20:21
 11	Денис,Середа                    Зубр                         1:59:11 +1:17:17
 DSQ	Артур,Абелян                    Барань                       1:26:28 
 DSQ	Роман,Снытков                   Зубр                           59:23 
  

Resultlist М21

Place
Name
Team
Time
 1	Денис,Злобин                    Мэта                           37:38 +  00:00
 2	Алексей,Лабчевский              Бнту                           38:07 +  00:29
 3	Андрей,Кунский                  Орион                          39:59 +  02:21
 4	Андрей,Мурашко                  Орион                          40:41 +  03:03
 5	Павел,Холод                     Маяк-Ориентир                  40:42 +  03:04
 6	Игорь,Хомич                     Маяк-Ориентир                  41:22 +  03:44
 7	Максим,Стрельцов                Маяк-Ориентир                  42:23 +  04:45
 8	Максим,Лапекин                  Днепр                          42:27 +  04:49
 9	Юрий,Усманов                    Дюсш "Торпедо"                 44:39 +  07:01
 10	Павел,Евсиков                   Мэта                           44:43 +  07:05
 11	Дмитрий,Витошкин                Маяк-Ориентир                  44:45 +  07:07
 12	Александр,Ходан                 Маяк-Ориентир                  45:36 +  07:58
 13	Дмитрий,Давидович               Бгу                            47:35 +  09:57
 14	Вадим,Корконников               Мэта                           48:25 +  10:47
 15	Вячеслав,Федоришкин             Бгу                            49:23 +  11:45
 16	Андрей,Яковлев                  Бгу                            49:29 +  11:51
 17	Антон,Сакович                   Бгу                            49:43 +  12:05
 18	Андрей,Печко                    Маяк-Ориентир                  53:11 +  15:33
 19	Игорь,Егоров                    Огмэк Орша                     56:04 +  18:26
 20	Вадим,Воронин                   Зеленый Стадион                57:07 +  19:29
 21	Вячеслав,Башаримов              Зеленый Стадион                59:57 +  22:19
 22	Виталий,Роговский               Пралеска                     1:05:21 +  27:43
 23	Сергей,Игнатович                Ж/д Техникум                 1:07:17 +  29:39
 24	Сергей,Сафранович               Бгу                          1:10:24 +  32:46
 25	Роман,Волохов                   Зеленый Стадион              1:11:36 +  33:58
 26	Андрей,Купава                   Орша                         1:24:55 +  47:17
 27	С,Соловьёв                      Зубр                         1:41:02 +1:03:24
 28	Сергей,Попов                    Лично                        1:50:48 +1:13:10
  

Resultlist М40

Place
Name
Team
Time
 1	Юрий,Алексеев                   Бнту                           48:22 +  00:00
 1	Геннадий,Триденский             Пеленг                         48:22 +  00:00
 3	Сергей,Васневский               Витязь                         50:25 +  02:03
 4	Александр,Егоров                Огмэк Орша                   1:01:40 +  13:18
 5	Игорь,Романов                   Дюсш "Торпедо"               1:25:08 +  36:46
  

Resultlist М50

Place
Name
Team
Time
 1	Анатолий,Букавец                Tpio                         1:27:28 +  00:00
 DSQ	Александр,Купава                Орша                         1:46:40 


09.11.05 12:09:15 eTiming Version 1.7.02 Emit as

Lisensed to: Trial version