Орша 2005

Щетинка

06.11.05


Resultlist by Class

Resultlist Ж12

Place
Name
Team
Time
 1	Дарья,Языкова                   Гордюсш Могилёв                28:31 +  00:00
 2	Таня,Холод                      Маяк-Ориентир                  29:34 +  01:03
 3	Валерия,Мухо                    Минск                          32:44 +  04:13
 4	Светлана,Пигульвская            Дюсш "торпедо"                 39:29 +  10:58
 5	Катя,Ермоленко                  Витязь                         50:58 +  22:27
 DSQ	Александра,Деканова             Витязь                       1:06:50 
 DSQ	Настя,Атаманович                Минск                          25:02 
 DSQ	Марина,Пакнис                   Дюсш "торпедо"                 55:30 
  

Resultlist Ж14

Place
Name
Team
Time
 1	Маша,Алексеёнок                 Маяк-Ориентир                  37:29 +  00:00
 2	Татьяна,Сушневич                Минск                          42:57 +  05:28
 3	Виктория,Черкас                 Минск                          44:30 +  07:01
 4	Ксения,Полудеткина              Витязь                         47:51 +  10:22
  

Resultlist Ж16

Place
Name
Team
Time
 1	К,Скоробогатова                 Зубр                           29:41 +  00:00
 2	Настя,Краско                    Tpio                           30:42 +  01:01
 3	Евгения,Опидович                Дюсш "торпедо"                 34:17 +  04:36
  

Resultlist Ж18

Place
Name
Team
Time
 1	Рита,Шклудова                   Маяк-Ориентир                  48:51 +  00:00
  

Resultlist Ж21

Place
Name
Team
Time
 1	Надежда,Николаева               Бгу                            48:33 +  00:00
  

Resultlist Ж35

Place
Name
Team
Time
 DSQ	Наталья,Усманова                Дюсш "торпедо"                 47:41 
  

Resultlist Ж45

Place
Name
Team
Time
 1	Светлана,Атаманович             Минск                          34:01 +  00:00
 2	Екатерина,Васильева             Витязь                         34:15 +  00:14
  

Resultlist Ж50

Place
Name
Team
Time
 1	Анна,Куракова                   Маяк-Ориентир                  44:32 +  00:00
  

Resultlist М12

Place
Name
Team
Time
 1	Саша,Лещенко                    Маяк-Ориентир                  14:19 +  00:00
 2	Влад,Лапекин                    Днепр                          18:13 +  03:54
 3	Александр,Провалинский          Зеленый Стадион                25:19 +  11:00
 4	Никита,Новиков                  Зеленый Стадион                25:34 +  11:15
 5	Александр,Станкевич             Tpio                           26:27 +  12:08
 6	Дмитрий,Хомченко                Барань                         29:15 +  14:56
 7	Денис,Мерзлов                   Tpio                         1:17:04 +1:02:45
 DSQ	Артём,Антонов                   Tpio                         1:41:59 
 DSQ	Дима,Иутин                      Зеленый Стадион              1:10:40 
 DSQ	Роман,Минченков                 Дюсш "торпедо"                 24:14 
 DSQ	Игорь,Усманов                   Дюсш "торпедо"                 29:09 
  

Resultlist М14

Place
Name
Team
Time
 1	Кирилл,Тиханский                Барань                         21:08 +  00:00
 2	Сергей,Марков                   Витязь                         23:11 +  02:03
 3	Иван,Папко                      Витязь                         25:09 +  04:01
 4	Павел,Яндовский                 Tpio                           25:32 +  04:24
 5	Александр,Стацюк                Tpio                           26:26 +  05:18
 6	Илья,Тиханский                  Барань                         29:19 +  08:11
 7	Дмитрий,Мальченко               Барань                         34:07 +  12:59
 8	Евгений,Москолев                Tpio                           34:52 +  13:44
 9	Валера,Авдеев                   Дюсш "торпедо"                 36:19 +  15:11
 10	Сергей,Рыбаков                  Минск                          43:20 +  22:12
 11	Евгений,Шахурин                 Витязь                         43:50 +  22:42
 DSQ	Аркадий,Барилюк                 Минск                          57:14 
 DSQ	Влад,Орехов                     Tpio                           57:56 
  

Resultlist М16

Place
Name
Team
Time
 1	Денис,Монич                     Маяк-Ориентир                  23:29 +  00:00
 2	Альберт,Абелян                  Барань                         30:18 +  06:49
 3	Степан,Васневский               Витязь                         34:20 +  10:51
 4	Лявон,Генералов                 Маяк-Ориентир                  35:17 +  11:48
 5	Никита,Григорьев                Tpio                           39:41 +  16:12
 6	Максим,Посынкин                 Витязь                         39:57 +  16:28
 7	Максим,Яцкевич                  Витязь                         42:52 +  19:23
 8	А,Савченко                      Зубр                           44:39 +  21:10
 9	Слава,Пимахов                   Витязь                         45:58 +  22:29
 10	В,Корнеев                       Зубр                         1:09:24 +  45:55
 DSQ	Евгений,Гантюков                Барань                         32:22 
 DSQ	Василий,Иванников               Барань                         33:41 
 DSQ	Дмитрий,Прудниченко             Барань                         34:46 
 DSQ	Виталий,Тюрин                   Минск                          15:10 
  

Resultlist М18

Place
Name
Team
Time
 1	Алексей,Алексеёнок              Маяк-Ориентир                  20:37 +  00:00
 2	Вадим,Тумаков                   Гордюсш Могилёв                22:40 +  02:03
 3	Антон,Юрок                      Бгу                            22:45 +  02:08
 4	Павел,Хацкевич                  Барань                         27:36 +  06:59
 5	Анатолий,Яновский               Витязь                         28:55 +  08:18
 6	Руслан,Похомович                Гордюсш Могилёв                29:50 +  09:13
 7	Александр,Кряков                Зеленый Стадион                29:57 +  09:20
 8	Валентин,Фетисов                Витязь                         31:11 +  10:34
 9	Роман,Снытков                   Зубр                           31:16 +  10:39
 10	Дмитрий,Егоров                  Огмэк Орша                     33:53 +  13:16
 11	Роман,Якута                     Tpio                           37:18 +  16:41
 12	Алексей,Курилёнок               Огмэк Орша                     48:47 +  28:10
 DSQ	Илья,Глушаков                   Ж/д Техникум                   45:57 
 DSQ	Денис,Середа                    Зубр                         1:20:00 
  

Resultlist М21

Place
Name
Team
Time
 1	Алексей,Лабчевский              Бнту                           19:41 +  00:00
 2	Павел,Холод                     Маяк-Ориентир                  20:41 +  01:00
 3	Игорь,Хомич                     Маяк-Ориентир                  21:43 +  02:02
 4	Максим,Стрельцов                Маяк-Ориентир                  21:45 +  02:04
 5	Андрей,Яковлев                  Бгу                            22:54 +  03:13
 6	Дмитрий,Давидович               Бгу                            23:14 +  03:33
 7	Дмитрий,Ветошкин                Маяк-Ориентир                  23:40 +  03:59
 8	Игорь,Егоров                    Огмэк Орша                     24:28 +  04:47
 9	Александр,Ходан                 Маяк-Ориентир                  25:12 +  05:31
 10	Антон,Сакович                   Бгу                            25:20 +  05:39
 11	Александр,Даронькин             Зеленый Стадион                26:20 +  06:39
 12	Вячеслав,Федоришкин             Бгу                            27:49 +  08:08
 13	Юрий,Усманов                    Дюсш "торпедо"                 27:55 +  08:14
 14	Вадим,Воронин                   Зеленый Стадион                29:27 +  09:46
 15	Сергей,Сафранович               Бгу                            31:02 +  11:21
 16	Андрей,Печко                    Маяк-Ориентир                  31:19 +  11:38
 17	Роман,Волохов                   Зеленый Стадион                32:06 +  12:25
 18	Игорь,Дроздов                   Зеленый Стадион                33:53 +  14:12
 19	Сергей,Игнатович                Ж/д Техникум                   34:58 +  15:17
 20	С,Соловьёв                      Зубр                           42:45 +  23:04
  

Resultlist М40

Place
Name
Team
Time
 1	Юрий,Алексеев                   Бнту                           25:40 +  00:00
 2	Сергей,Васневский               Витязь                         26:31 +  00:51
 3	Геннадий,Триденский             Лично                          35:10 +  09:30
  

Resultlist М45

Place
Name
Team
Time
 1	Александр,Егоров                Огмэк Орша                     26:36 +  00:00
  

Resultlist М50

Place
Name
Team
Time
 1	Анатолий,Букавец                Tpio                           41:15 +  00:00
 2	Александр,Купава                Орша                           43:50 +  02:35


09.11.05 12:15:27 eTiming Version 1.7.02 Emit as

Lisensed to: Trial version